Odhad pro finanční úřad a daňové přiznání​​​​​​​

Ikdyž už jste majiteli nemovitosti, zdaleka tím pro Vás a ani pro Nás obchod nekončí. Je potřeba podat daňové přiznání na finanční úřad a uhradit daň z prodeje nemovitosti.

Co k tomu ale potřebujete?

Pokud se nevydáte cestou směrné hodnoty, pak určitě budete potřebovat dobrý znalecký posudek. My jsme pro Vás schopni tento posudek zajistit. Naši odhadci se s Vámi spojí, provedou odhad nemovitosti. Přímo na místě si Vaši nemovitost nafotí a změří. Dle odhadu pak vypracujeme potřebné daňové přiznání.

A tím to ještě nekončí. Společně s dalšími dokumenty podáme odhad a daňové přiznání na finanční úřad a pošleme Vám do emailu č. účtu příslušného finančního řadu, variabilní symbol a částku, kterou je potřeba uhradit. Na podání daňového přiznání je dán termín a ten musíme dodržet. Nezapomeňte si proto Váš odhad objednat včas. A co se stane, pokud prostě zapomeneme? Pro tyto případy máme možnost udělat odhad i do 48 hod, ale určitě doporučuji tu první klidnější variantu☺.

Využijte konzultace zdarma – prosíme vždy po předchozí domluvě s našimi makléři nebo vyplňte Vaše kontaktní údaje a my se Vám ozveme.


Mám zájem o tuto službu

*
*
*
*
fname: phone: lname: email: