Hypoteční úvěr

Klikněte na náš hypoportal nebo pro více informací volejte Našemu hypotečnímu specialistovi.

Nově nabízíme nejen našim klientům výborný hypoteční servis. Hledáte-li novou nemovitost a nevlastníte doma plný polštář peněz, pak je pro Vás, ale i pro prodávajícího financování na 1. místě. Buďte připraveni, až půjdete na prohlídku Vašeho vysněného bytu.

Z mé praxe vím, že štěstí přeje připraveným a pokud mám na prohlídce bytu dva klienty, kteří danou nemovitost chtějí a jeden již přesně ví, že je financovatelný a druhý ještě ne, kdo myslíte, že může hned podepsat rezervační smlouvu ☺? Jako makléři s dlouholetou praxí nenecháme klienta nikdy podepsat rezervační smlouvu, pokud nevíme, zda je či není opravdu financovatelný.

Našim klientům nabízíme srovnání hypoték ze všech bank na našem trhu. Víme, že nejenom obchod, ale i financování je vždy zcela individuální. Nezapomeňte, že je dobré mít prověřené i Vaše registry. Někdy ani klienti netuší, že by se u nich mohl vyskytnout záznam a co myslíte, měli ho tam ☺. A ač se to zdá úsměvné, věřte, že pak to tak veselé není. Včasným scoringem klienta vše výše uvedené eliminujeme. Pro naše kupující, ale i pro klid prodávajících chceme, aby byli co nejvíce v pohodě. Svůj nákup či prodej nemovitosti si užili bez stresu a tato služba od nás pro Vás je naším společným cílem ☺.Pro naše klienty máme ještě bonus.

V případě, že při nákupu využijete naše hypoteční centrum a hypotéka Vám nevyjde, pak Vám vrátíme Vaši rezervační zálohu zpět. Nebudeme naše klienty trestat za něco, co nemohou ovlivnit.


Mám zájem o tuto službu

*
*
*
*
phone: fullname: lname: